RSS
ENCZSK

Financování dopravní techniky

SGEF patří s téměř 20% podílem mezi přední společnosti na českém trhu ve financování dopravní techniky. Mezi naše klienty patří zejména firmy z oblasti autobusové a nákladní dopravy, které vlastní stabilní vozový park a mají zájem modernizovat či rozšířit své přepravní kapacity.

Specializujeme se především na tuto dopravní techniku:

ü  Tahače a nákladní automobily splňující nejnovější emisní a ekologické limity

ü  Návěsy a přívěsy

ü  Dodávkové a užitkové automobily

ü  Autobusy pro pravidelnou i nepravidelnou dopravu

ü  Speciální vozidla

Proč financovat dopravní techniku s námi?

ü  Nabízíme flexibilní dlouhodobé financování techniky v CZK či EUR s individuální výší zálohy, které můžete splácet z příjmů vašich zakázek.

ü ü  Dopravní techniku financujeme finančním a operativním leasingem, úvěrem i splátkovým prodejem.

ü  Dopravní techniku financujeme finančním a operativním leasingem, úvěrem i splátkovým prodejem. 

ü  Délka splácení je standardně 36 až 72 měsíců, nebo podle individuální dohody.

ü  Poskytujeme výhodné úrokové sazby.

ü  Do splátek operativního leasingu umíme zahrnout další služby a zákonné platby, jako je servisní kontrakt, silniční daň nebo poplatek za rádio.

ü  Zajistíme Vám výhodné komplexní pojištění i doplňková připojištění.

ü  Komerční banka je naší mateřskou společností, z čehož plynou výhody společným klientům. Sdílené know-how a klientské informace nám umožňují připravovat nabídky rychleji a obchody schvalovat s omezenými administrativními nároky.

ü  Naše dlouholetá spolupráce s importéry a dealery všech hlavních značek Vám přinese jedinečné výhody. Spolupracujeme s MAN, Volvo, Scania, DAF, Iveco a dalšími 

 

Během našeho více než 20 letého působení v České republice jsme financovali tisíce tahačů a autobusů a naše poradenství se opírá o dlouholeté znalosti trhu a spolupráci s předními prodejci dopravní techniky. Zkušenosti našich obchodníků přesahují finanční oblast, mají široký přehled o trendech v dopravě, o vývoji trhu i technických parametrech vozidel. Proto umíme nabídku upravit na míru Vašim potřebám.

Potřebujete více informací o pořízení dopravní techniky? Máte dotaz týkající se financování? Neváhejte se obrátit přímo na naše obchodní oddělení skrze e-mail zeptejtese@sgef.cz, odpovíme Vám co nejdříve.