RSS
ENCZSK

Financování stavebních strojů

Na trhu nebankovního financování stavební techniky SGEF dlouhodobě patří na přední příčky. Víme, že nároky na stavitele se každým rokem zvyšují a stavební sezóna běží prakticky nepřetržitě, bez ohledu na počasí. Proto Vám pomůžeme s pořízením těch nejlepších stavebních a silničních strojů, na které se budete moci vždy spolehnout. Financujeme komplexní nabídku nové i použité techniky pro pozemní a inženýrské stavitelství.

 

Specializujeme se především na tuto stavební a silniční techniku:

  

ü  Rýpadla

ü  Bagry a mini bagry

ü  Mobilní jeřáby

ü  Smykem řízené nakladače

ü  Dozery a dumpery

ü  Vrtné soupravy

ü  Další specializované stroje

 

Proč financovat stavební techniku s námi?

 

ü  Více než v jiných oblastech respektujeme sezónnost prací a specifické potřeby klientů, které promítáme do individuálně nastaveného splátkového kalendáře.

ü  Naše dlouholetá spolupráce s importéry a dealery všech hlavních značek na trhu Vám přinese jedinečné výhody. Spolupracujeme s Caterpillar, HAMM, Komatsu, LIEBHERR, Volvo, VÖGELE, Wacker Neuson, WIRTGEN a dalšími značkami.

ü  Zprostředkujeme Vám dotace českých nebo evropských finančních institucí.

ü  Nabízíme flexibilní dlouhodobé financování techniky v korunách či eurech, a to s pevnou     nebo variabilní úrokovou sazbou.

ü  Na pokrytí investic lze využít finanční a operativní leasing nebo úvěr.

ü  Zajistíme Vám atraktivní pojištění, které zahrneme do splátek.

 

Za dvacet let našeho působení v České republice jsme financovali přes 3300 kusů stavební techniky. Naši obchodníci jsou zkušení a vyznají se nejen ve finančních produktech, ale také v technických parametrech strojů a sledují situaci na trhu. Dobře Vám poradí a připraví nabídku přesně na míru.

 

Potřebujete více informací o pořízení stavební techniky? Máte dotaz týkající se financování? Neváhejte se obrátit přímo na naše obchodní oddělení skrze e-mail jsmetuprovas@sgef.cz, odpovíme Vám co nejdříve.