RSS
ENCZSK

Proč se k nám přidat

Jako jedna z předních finančních institucí na českém a slovenském trhu věnujeme zaměstnancům náležitou péči a pozornost, protože jsme si vědomi toho, že jsou nedílnou součástí našeho úspěchu. Charakterizují nás nejen vysoké požadavky na profesionalitu, ale také dobré pracovní podmínky, příjemné pracovní prostředí, příležitosti k osobnímu rozvoji a přátelský kolektiv. Odpovídající finanční ohodnocení a nadstandardní nabídka zaměstnaneckých výhod podporují stálost našich pracovních týmů a nízkou míru fluktuace.

Klientům poskytujeme atraktivní produkty a špičkové služby, což by se nám nedařilo bez dobré týmové spolupráce. Ceníme si však přínosu a jedinečnosti každého zaměstnance, proto ke každému uplatňujeme individuální přístup.

Naším zájmem je rovnováha v pracovním i osobním životě, proto nabízíme různé formy pracovních úvazků, a to zejména při návratu z mateřské a rodičovské dovolené a při studiu. K naplnění tohoto cíle směřuje i řada benefitů v naší nabídce.

SGEF patří do skupiny Société Générale, z čehož pro naše zaměstnance plynou další výhody jako každodenní práce v mezinárodním prostředí, účast na skupinových setkáních nebo pracovní příležitosti v rámci skupiny v ČR i v zahraničí.

Benefity

Z naší nabídky benefitů si každý zaměstnanec vybírá podle toho, co ho baví nebo co mu přijde užitečné:

  • 5 týdnů dovolené. Pro zaměstnance, kteří pracují ve společnosti více než 5 let, další týden dovolené navíc.
  • Pružná pracovní doba
  • Sick days
  • Systém cafeteria pro vlastní volbu benefitů z oblasti stravování, jazykových kurzů a příspěvků na sport, kulturu, dopravu, dovolenou, penzijní a životní připojištění, apod.
  • Výhodné podmínky vybraných produktů skupiny Société Générale
  • Účast na akciovém plánu Société Générale formou zaměstnaneckých akcií
  • Dlouhodobé plány vzdělávání

Jak se ucházet o zaměstnání u nás? 


Podívejte se, jaké volné pozice aktuálně obsazujeme.

Pokud nenajdete takovou, jaká by odpovídala vašemu profilu a zájmu, zašlete nám motivační dopis společně se strukturovaným životopisem na adresu:


SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o.

Personální oddělení

náměstí Junkových 2772/1

155 00 Praha 5 - Stodůlky

Využít můžete i emailovou adresu lenka.karfikova@sgef.cz.